Projekt

Teema: Söökla Järjekorrad
Eesmärk: küsitleda õpilasi ja õpetajaid kas nendele on ka probleemiks järjekorrad? Kas läheb kaua aega, et oma sööki kätte saada? Kas õpilased ja õpetajad jõuavad õigeks ajaks tundi? Kas neile meeldib järjekorra süsteem? Mis arvavad õpilased vanast süsteemist, toit on lauapeal valmis ja lisavad ise nii palju süüa kui nad ära söövad, see hoiaks toitu rohkem kokku ja ei läheks raisku. Õpilased võivad lisada veel arvamusi.
Valim: Pärnu Vanalinna Põhikooli 5-9. klassi õpilased ja töötajad.
Ajakava:

 • 30. okt. -projekti teema ja valimi fikseerimine
 • 13. nov. -küsitlus valmis
 • 30. nov. -küsitluse läbiviimine
 • 1. dets. -projekti kokkuvõte, analüüs ja ettepanekud.


Küsitluse analüüs

Küsitlusele vastasid mul ainult 32 õpilast ja vastanutest olid kõik vanema klassi õpilased 7-9.kl
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Sinu roll koolis. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Mis klassis õpid?. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Kas sulle tekitavad söökla järjekorrad probleemi, häirivad?. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Kas sulle sobiks see, et on vana süsteem, söögid, joogid on laual, valid ise palju süüa jaksad või soovid?. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Kas sul on olnud vahepeal sellist olukorda, et toitu on tõstetud liiga palju või liiga vähe?. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Kas söökla järjekorrad segavad sul kooli puhvetist midagi ostmast?. Vastuste arv: 32 vastust.
Teenuse Vormid vastuste diagramm. Küsimuse pealkiri: Kuidas häirivad sind söökla järjekorrad? Mida suurem number seda rohkem häirib ja mida väiksem number seda vähem häirib.. Vastuste arv: 32 vastust.
Kokkuvõte:
Küsitlusele vastasid mul 32 õpilast ja vastanutest olid kõik vanema klassi õpilased 7-9.kl
Söökla järjekorrad on paljusi õpilasi häirinud ja 96% vastanutest olid nõus sellega, et oleks vana süsteem mis oli 2a tagasi. Söök on laua peal valmis, tõstad süüa niipalju kui jaksad ja poleks ees sul järjekorde. Järelduseks saan öelda, et järjekorrad on paljudele õpilastele probleeme tekitanud ja neile ei meeldi need ja on ka neid kellele pole need probleeme tekitanud.
3 kommentaari:

 1. 13.11. peaks olema küsitlus valmis aga seda siin veel näha ei ole...

  VastaKustuta
 2. Küsitluses ebaloogilisused, küsimused pole hästi läbi mõeldud.

  VastaKustuta
 3. Lisaks diagrammidele on analüüsis vaja selgitada tulemust tekstina - praegu see puudu. Lisa ka ettepeanekud: kellele ja mida tuleks teha.

  VastaKustuta